Nová skautská klubovna v Proseči

Poděkování

Rádi bychom velmi poděkovali městu Proseč za prostory pro nové klubovny a vstřícný přístup, jak již při projektování cele budovy, tak i za změny v projektu, které na naši žádost provedlo. V neposlední řadě děkujeme za realizaci malé kuchyňky, díky které budeme moci i na schůzkách zlepšovat své kuchařské dovednosti.

Velké díky patři též rodičům za jejich finanční i manuální pomoc s vybavením klubovny. Díky nim je klubovna plně funkční.

A v neposlední řadě Pardubickému kraji za finanční podporu, díky které jsme klubovnu mohli dovybavit o ty nejnutnější věci.

K dokončení a dovybavení klubovny nám toho stále mnoho chybí. Postupně vyrábíme a nakupujeme jednotlivé kusy vybavení ale stále nám toho mnoho zbývá.

Budeme rádi pokud naši snahu podpoříte ať již nabídkou vlastních dovedností, nebo finančním příspěvkem na účet  střediska 8888988889/0600

Vizualizace

(Vizualizace jsou pouze ilustrativní)

Sezení

Nejdůležitějším místem nové klubovny, místem kde se bude odehrávat většina činnosti bude určitě stůl a židle.

Rádi bychom stůl skládali z několika menších stolů tak aby se dal přizpůsobit velikosti skupiny.

Vybíráme stohovatelné plastové židle, ale máme v záloze i již použité dřevěné.

Kuchyňka

Významnou novinkou v klubovně bude kuchyňka. Budeme si tak moc schůzky zpříjemnit čajem a uvařit něco dobrého.

Kuchyňku bychom rádi vybavili, tak aby mohla sloužit jak pro učení přípravy i složitějších pokrmů tak i pro již zmíněné zpestření schůzek a porad kávou a čajem.

V současné klubovně se žádný kuchyňka nenachází a bude proto třeba postupně zajistit veškeré vybavení. 

Odpočinková zóna

V klubovně chceme také vytvořit odpočinkový koutek, který bude jistě zajímavým zpestřením během programu a umožní nám některé programu si užít v zajímavějším prostředí.

Plánujeme toto místo umístit do levého roku klubovny a vybavit jej kobercem a větším množství menších sedacích vaků.

Knihovna

Nebo také regál oddělující odpočinkovou zónu od zbytku klubovny bychom rádi využili nejenom jako knihovnu, ale také jako prostor pro uložení psacích potřeb, papírů aj.

Úložný prostor

Pro uložení vybavení potřebného pro schůzky, výpravy ale i tábor budou sloužit skříňky umístěné po pravé straně klubovny.

Využijeme tak s ohledem na výšku stropu těžko přístupný prosto.

Ideálně bychom rádi aby se jednalo o různé typy skříněk.